در حال بارگزاری

در راستای زیباسازی فضای داخلی ساختمان ها، استفاده از کف پوش ها و دیوارپوش های پی وی سی در طرح ها و رنگ های مختلف بسیار مرسوم است. شرکت AGE به عنوان یکی از بزرگ‌ترین تولیدکنندگان پیشتاز و خلاق در زمینه ساخت و توسعه محصولات ساختمانی با ایجاد فضایی گرم و صمیمی در ساختمان ها گامی هرچند کوچک در راستای ارتقای این صنعت در ایران برمی‌دارد. برای نصب و استفاده از کف پوش ها و دیوارپوش ها می بایست از تجهیزات و ابزارآلات مکمل از جمله قرنیزها استفاده نمود. ابزار قرنیز به دو دسته کلی سنگی و چوبی تقسیم می‌شود که قرنیزهای چوبی از جمله پی وی سی با توجه به زیبایی و ساختار آنها، در صنعت ساختمان سازی از اهمیت بیشتری برخوردار هستند.

به طور معمول کف پوش های پارکت لمینت را به فاصله 1 الی 2 سانتی متر از دیوار قرار می دهند. این فاصله به منظور ایجاد فضای مناسب جهت انبساط و انقباض پارکت لمینت ها در فصول گرم و سرد سال تعبیه می شود تا در صورت گرم شدن محیط، پارکت لمینت ها به دیوار نچسبیده و دچار آسیب نگردند. از این رو جهت پوشش این فضا مابین دیوار و کف پوش از ابزارآلات قرنیز یا ابزارآلات نبشی استفاده می شود. این ابزار علاوه بر ایجاد فضایی زیبا در محیط و پوشش درز، می تواند از جمع شدن گرد و غبار و همچنین نفوذ رطوبت به لایه زیرین کف پوش جلوگیری به عمل آورد.

همچنین در صورت نصب دیوارپوش ها، می توان از قرنیز استفاده نمود. استفاده از این ابزار سبب پوشش قسمت پایینی دیوارپوش و محافظت از آن قسمت در برابر ضربات و برخوردهای احتمالی توسط ساکنین می شود. همچنین از منظر زیبایی شناسی بصری، بکارگیری قرنیزهای پی وی سی با طرح چوب می توان میان دیوارپوش و کف پوش فاصله انداخت و از این طریق ظاهری جذاب به محیط بخشید.

یکی از معضلات رایج در ساختمان های اداری و تجاری، وجود تراکم بالای سیم‌ و سیم‌کشی‌های مربوط به سیستم‌ها و تجهیزات الکترونیکی در این اماکن می‌باشد که ظاهری نامرتب و شلوغ ایجاد کرده و در بلند‌مدت منجر به آشفتگی روحی و روانی در میان کارمندان می‌گردد. برای برطرف کردن این معضل یکی از راهکارهای پیشنهادی متخصصان شرکت AGE استفاده از ابزار قرنیز پی‌وی‌سی تولید این شرکت است. با کمک این ابزار می توان بسیاری از سیم کشی های مورد نیاز را از فضای موجود در پشت قرنیزها عبور داده و از آسیب رسانی به سیم ها و ایجاد ظاهری نامناسب در محیط جلوگیری کرد. از قرنیزهای پی وی سی شرکت AGE می‌توان حتی در ساختمان هایی که فاقد هرگونه کف پوش یا دیوارپوش پی وی سی هستند در راستای زیبایی‌بخشی به محیط و پوشاندن زوائد ناشی از رنگ آمیزی در قسمت های پایینی دیوار استفاده نمود.

شرکت AGE با سابقه ای طولانی و درخشان در صنعت مصالح ساختمانی، به تولید انواع متنوعی از دیوارپوش ها و کف پوش ها در طرح، رنگ و جنس های مختلف پرداخته تا بتواند تمامی نیاز مشتریان خود را به بهترین شکل تأمین نماید. از طرفی در راستای پوشش تمامی نیازهای مربوط به صنعت ساختمان، این شرکت به ساخت انواع ابزارآلات قرنیز پی وی سی و نبشی در طرح ها و مدل های متنوع پرداخته تا بتواند نیاز مشتریان را تؤام با خرید کف پوش و دیوارپوش تأمین کرده و رضایت هرچه بیشتر آنها را فراهم آورد. متخصصین شرکت AGE با دارا بودن دانش و تکنولوژی بروز دنیا و با در نظر گرفتن آخرین استانداردهای موجود در صنعت ساختمان، قرنیزهای پی وی سی با ابعادی بین 6 الی 10 سانتی متر در جهت تأمین نیاز بازار طراحی و ساخته است. لازم بذکر است که محصولات تولیدی این شرکت از عملکرد و دوام بالایی در برابر ضربه و رطوبت برخوردار بوده و با اطمینان بالا می توان در ساختمان های ساخته شده در اقلیم های آب و هوایی مختلف استفاده نمود.